TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI

ZARZĄD DZIELNICOWY

WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Podmiotem działań TPD zawsze było i jest dziecko

Stąd główna nasza działalność skupiona jest

na bezpośredniej pracy z dzieckiem.

oraz jego rodzina.

 

KRS 0000134684

nr konta 97 1060 0076 0000 4040 6002 4747

Dzialamy od 1994 roku, posiadamy status organizacji pożytku publicznego

 

 

        Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD przy ul. Marywilskiej 56 A Pl.Światowida 3 w listopadzie kończą zadanie publiczne: „Prowadzenie placówek wsparcia dziennego dla dzieci i  młodzieży z terenu Dzielnicy Białołęka m.st Warszawy … - Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD w latach 2016 – 2018.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy w tym czasie współpracowali z naszymi  placówkami, byli jej uczestnikami i okazywali wsparcie naszej działalności, a Dzielnicy za finansowanie i życzliwość. Mamy nadzieję, że z dniem pierwszy grudnia, będziemy mogli zaprosić na kolejną edycję powyższego zadania.

Listopad i początek  grudnia to dla nas intensywny czas przygotowywania się do Świąt Bożego Narodzenia. Będziemy pisać listy do Gwiazdora, robić kartki, prezenty, ozdoby i stroiki świąteczne. Spotkamy się na wspólnej wieczerzy, połączonej ze spektaklem teatralnym i prezentami.

Już dziś zapraszamy  dzieci w wieku od 8 do 17 lat na zimowisko do Zakopanego, organizowane w dniach od 3-9 luty 2019. Wyjazd ten to głównie nauka i jazda na nartach, piesze wycieczki i kąpiel w wodach termalnych. Ruszyły też zapisy na kolonię do Grecji, która będzie zorganizowana w dniach od 4 do 15 lipca 2019. Bedziemy wypoczywali na plażach Riwiery Olimpijskiej, odwiedzimy stare miasto Platamonas i popłyniemy w towarzystwie delfinów na wyspę Skiatos. Uczestnicy wyjazdów będą przebywać pod opieką naszych wychowawców z Ognisk TPD. Od 23 lat organizujemy wyjazdy. O nudzie nie ma mowy! Dbamy o to, aby dzieci dobrze się czuły na naszych wyjazdach i wracały z nich pełne radości i dobrych wrażeń. Szczegółowe informacje można uzyskać w naszych placówkach: Środowiskowe Ognisko TPD ul.Marywilska 56 A, tel.22 676-91-65 i Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD- PL.Światowida 3, tel.22 614-20-23

Zapraszamy do naszych placówek wszystkie chętne dzieci. Przyjdź i zobacz. Tu się dzieją fantastyczne rzeczy. Pieczemy ciasta, odwiedzamy ciekawe miejsca, tworzymy przedstawienia, zapraszamy alpaki, bawimy się. Nasza Gabi - labradora min. uczy nas jak opiekować się innymi. Szlifujemy angielski i jesteśmy za pan brat z informatyką. A to wszystko przy wsparciu i opiece wybitnych pedagogów, socjoterapetów, nauczyciela j.angielkiego, informatyków i dogoterapety. Jesteśmy dla Ciebie od 13- 18.30- Ognisko przy Pl.Światowida 3 i od 13.30 do 19- Ognisko przy ul.Marywliskiej 56 A. Przyjdź do nas z Rodzicem i zobacz!

Dzieci w wieku od 2.5 roku do 5 lat zapraszamy do naszego Punktu Przedszkolnego Promyczek, czynnego od 7.30 do 16.00,ul.Marywildka 56 A, tel.22 676-91-65.Mała grupa dzieci, rodzinna atmosfera, konkurencyjna cena. Doświadczeni pedagodzy.

Rodziców, którzy potrzebują wsparcia psychologicznego zapraszamy na konsultacje psychologiczne, których udziela w każdą środę ,w Ognisku przy Pl.Światowida , w godzinach od 15 do 19 doświadczony psychoterapeuta, specjalista w zakresie przeciwdziałania przemocy. Udział w naszych zajęciach i konsultacjach jest bezpłatny.(poza koloniami i zimowiskiem)

Zapraszamy!!!